fbpx

TREKKING në bregdetin e Jonit

 

Clear

Çmimi i udhëtimit sipas përshkrimit

SKU: N/A Kategoria:
Destination
Veriu i Shqipërisë & Kosova
Zeitraum/Dauer
7 Tage
Art der Reise
Ecje

Përshkrimi

Të përfshira:

 • Transporti &  mbështetje me makina 4×4 gjatë gjithë udhëtimit
 • Udhërrëfyes profesionist të cilët flasin rrjedhshëm frëngjisht, anglisht dhe italisht
 • Akomodimi në tenda dhe pajisjet e nevojshme për kamping
 • Vaktet: 6 x Mëngjesi, 5 x Dreka, 6 x Darka

Nuk përfshihen:

 • Fluturimi për në Shqipëri

Aktivitetet: Ngjitje në shkëmbinjë, Stand up Paddle, Kajak ose Zhytje nën ujë

Ju nevojiten:

 • Thes për fjetje (opcionale, ju mund të merrni me vete thesin tuaj për fjetje)
 • Kapele
 • Syze dielli
 • Këpucë për ecje
 • Dritë dore
 • Tre pajisje për kamping (lugë, piru, thikë).

Informacion mbi udhëtimin dhe transferimin:

Ne ju bëjmë me dije se udhëtimi, psh. fluturimi për në Shqipëri nuk është i përfshirë në këtë ofertë dhe që duhet të organizohet nga vet ju. Ne ju rekomandojmë që të rezervoni një fluturim direkt për në Prishtinë (Kosovë) ose një fluturim me ndalesa (1 ndalesë) për në Tiranë (Shqipëri). Në mënyrë që udhëtimi juaj të shkoj sipas planit është e preferueshme që ju të arrini një ditë me heret nga data e nisjes së këtij turneu. Transferimi nga aeroporti (Aeroporti i Prishtinës ose Aeroporti Nënë Tereza në Tiranë) si dhe akomodimi përpara nisjes së këtij turneu do të organizohen nga unique albania GmbH. Ju lutem të na dërgoni sa më heret që të jetë e mundur të dhënat se ku dhe kur do të arrini.

Lokalität

Komentet

Nuk ka asnjë koment

Lini i pari një koment <b>TREKKING në bregdetin e Jonit</b>

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *